Haber

Manisa FK depremzedelere moral verdi

Manisa Futbol Kulübü MHP İl Teşkilatı ve Gençlik Sporİl Müdürlüğünün ortak düzenlediği etkinlikte, depremin ardından Manisa’ya gelen depremzedeler, ıssız bir gün geçirdi.

Manisa FK, MHP İl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından Manisa’ya gelen ve Ayşe Hafsa Sultan KYK Yurdu’nda kalan depremzedelerin aileleri ve çocukları ile etkinlik düzenledi. Etkinlikte futbolcular, depremzedelere Manisa FK forması, çanta ve futbol topu hediye etti. Futbolcularla futbol oynayan depremzedeler keyifli bir gün geçirdi.

Başkan Yardımcısı Engin Anlı, Manisa FK olarak bu faaliyetleri aralıklarla sürdüreceklerini belirterek, “Ülke olarak zorlu bir süreçten geçiyoruz. Deprem felaketi sadece bölgeyi değil tüm ülkemizi derinden sarstı. Sizlerle de güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. Şehrimizde depremzede aileleri ve çocukları var.Futbolcularımız belli aralıklarla bu etkinlikleri düzenliyorlar.Yaraların birlikte daha hızlı iyileşeceğine inanıyoruz. Manisa Futbol Kulübü olarak bunun için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Etkinliğe Başkan Yardımcısı Engin Anlı, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, teknik heyet ve futbolcular katıldı. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu