Ekonomi

Milli Kalite Hareketine ‘Gökçelik’ imzası

BURSA (İGFA) –Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından 1998 yılından bu yana kurumların rekabet gücünün ve refah seviyesinin yükseltilmesine katkıda bulunmak, kurumsallaşma düzeyinin yükseltilmesi ve güvence altına alınması amacıyla yürütülen Ulusal Kalite Hareketi’ne yeni kurumlar katılmaya devam ediyor. sürdürülebilir bir rekabet gücüne sahip olmalarıdır.

Depo ve raf sistemleri alanında faaliyet göstererek 70’den fazla ülkeye ihracat yapan Gökçelik, mükemmellik temel kavramlarını benimseme kararlılığının bir göstergesi olarak Ulusal Kalite Hareketi’ni başlatmak için ilk adımı attı. Gökçelik ve KalDer yöneticilerinin katılımıyla imza töreni gerçekleştirildi.

KalDer Bursa Şubesi ile Gökçelik arasında düzenlenen “Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi” imza törenine; Gökçelik Genel Müdürü Zafer Barış Yazan, KalDer Yönetim Kurulu Lideri Emin Direkçi, KalDer Award Murahhas Üyesi Yeşim Ömeroğlu Ünlü, KalDer Bursa Genel Sekreteri Aykan Kurkur ve EFQM Bursa Kalite Ödül Müdürü Ebru Yalçın Gürük ve Gökçelik yönetim grubu katıldı.

Gökçelik Genel Müdürü Zafer Barış Yazan kaliteli seyahatler için amaç ve hedeflerini katılımcılarla paylaştı.

Yazan, daha iyi hizmet için kaliteli çalışmalara değer verdiklerini ve kurumsallaşma için sürdürülebilir bir gelişim yolculuğuna çıktıkları için kurum olarak heyecan duyduklarını belirtti.

Törende Gökçelik yönetimi hazırlanan tabloya imza atarak EFQM mükemmellik modeli çalışmaları kapsamında Ulusal Kalite Hareketi’ne katılma kararlılığını somutlaştırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu