Haber

Kadıköy Cadde 10K-21K Kaju Fıstığı İçin Geri Sayım Başladı

Kadıköy Belediyesi Cadde10K-21K Koşuları 11 Haziran Pazar günü Caddebostan Sahili’nde yapılacak. Çocuklar ve tekerlekli patenin de yapılacağı yarışlara yaklaşık 3.000 yarışmacı katılacak.

Kadıköy Belediyesi; tiyatrolar, sinemalar, konserler, spor müsabakaları ve daha birçok özel etkinlik Kadıköylülere tam bir yaz dönemi yaşatmak için hazırlıklara başladı. Bu yazın ilk büyük etkinliği, Kadıköy Belediyesi Spor Müdürlüğü tarafından 11 Haziran Pazar günü Caddebostan Sahili’nde gerçekleştirilecek olan Cadde10K-21K koşu yarışları olacak. Her yıl binlerce sporseverin katıldığı yarışlarda çocukların koşu ve paten yarışları da yer aldı. Caddebostan’dan sahil yolu olan Çetin Emec Bulvarı’ndan başlayıp Bağdat Caddesi’nde devam edecek olan yarışlara yaklaşık 3 bin kişi katılacak. Paten yarışı 07.30’da, 10 kilometre yarışı 09:00’da, 21 kilometre yarışı 09:15’te, çocuk yarışı 11:00’de başlayacak.

Müsabakalarda ilk üç dereceye girenlere kupa ve para ödülleri, yaş kategorilerine göre dereceye girenlere kupa ve müsabakaları tamamlayan tüm katılımcılara hatıra madalyaları verilecektir. Tüm yarışmalar ve etkinlikler hakkında detaylı bilgi sokak21k.kadıköy.bel.trmevcut.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu