Teknoloji

Galaxy S23 Ultra kullanıcılarının yaşadığı S Pen sorunu can sıkıyor

Galaxy S23 Ultra kullanıcıları can sıkıcı bir S Pen sorunu yaşadıklarını bildiriyorlar. Şikayetlere bakılırsa kalem, kullanımdayken S23 Ultra’dan rastgele ayrılarak özel yuvasından çıkarılıyor. Süreksiz testler ve potansiyel olarak uzun vadeli bir test var, ancak bu başarısız olursa, Samsung’un sorunu çözmesi ve bir düzeltme yayınlaması gerekebilir.

Etkilenen Galaxy S23 Ultra kullanıcıları, sorunlarını açıklamak için Reddit’e ve resmi Samsung Topluluğu forumlarına gitti. Özetle, Görünüşe göre S Pen’in bağlantısı rastgele bir şekilde kesiliyor ve kullanıcıların yeniden bağlanmak için Galaxy S23 Ultra’ya tekrar takması gerekiyor . Açıkçası, bu üretkenliği kesintiye uğratabilir ve bir hayal kırıklığı kaynağı olabilir.

Galaxy S23 Ultra kullanıcıları tarafından çeşitli çözümler önerilmiştir ve bunlardan biri S Pen’i sıfırlamayı içerir. Ayarlar uygulamasında “Kullanıcılar”. Gelişmiş özellikler” menüsünden S Pen seçeneklerine erişmeleri, üç nokta düğmesine dokunmaları ve sıfırlamaları gerekir.

Bu sorun için başka bir potansiyel düzeltme, S Pen çok uzun süre kullanılmadığında pil ömründen tasarruf etmek için “varsayılan olarak devre dışı” seçeneğidir. S Pen’i bağlı tutun” seçeneğini etkinleştirin. Bu özelliği etkinleştirmek için kullanıcıların Ayarlar uygulamasını açması gerekir, ” Gelişmiş özellikler“gitmek ve” S Kalemi“sonrasında” Diğer S Pen AyarlarıErişime ihtiyaçları var.

hisarcikajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu