Yaşam

Berfu Yenenler’in Murat Dalkılıç şakası sosyal medyada gündem oldu

2015 Miss Turkey Keyif Yarışı’na katılarak adından söz ettiren 28 yaşındaki Berfu Yenenler, 2019 yılında oyuncu Eser Yenenler ile dünyaevine girdi. İki çocuk annesi Berfu Yenenler, sosyal medya hesabından yayınladığı görüntülerle dikkat çekiyor. kocasıyla yaptığı şovların yanı sıra hesap. Genç isim son olarak yakın arkadaşları Murat Dalkılıç’a yaptıkları şakayla adından söz ettirdi.

MAKALEYİ VERMEYECEĞİMİZİ KONUŞTU

Berfu Yenenler, eşi Eser Yenenler’le birlikteyken Dalkılıç’ı arayarak, “Eser’e ulaşamadım. Murat’la da geleceğiz dedi. Hala ulaşamıyorum. Seninle mi?” diye sordu. Arkadaşından vazgeçmek istemeyen Dalkılıç da “Biraz geç yattık. Evet, evet, kaldım. İçeride uyuyor. Anlatırım” diye de arka arkaya yalanlar söyledi. Berfu Yenenler’in “Onu uyandırabilir misin?” Soru üzerine paniğe kapılan Dalkılıç, “Ya kızım sen deli misin? Benimle ne olacak?” Büyük bir şaşkınlıkla telefonu kapatan Yenenler, “Erkekler kapatılsın” ifadelerini kullandı.

DALKILIK: YOLDA İNSANLAR YÜZÜME GÜLÜYOR

O anları 2 milyon takipçili Instagram hesabından paylaşan Berfu Yenenler, “Erkek organizasyonu” notunu yazdı. Paylaşıma yorum yapan Dalkılıç, “Abi yolda insanlar gülüyor” dedi.

alpuhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu